Listopad 9, 2015

Nadchodzące

Zapraszamy na nadchodzące, otwarte wydarzenia z udziałem Roberta Kroola:

Łódź, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, ul. Zachodnia 54/56, Hotel Boutique, ul. Rewolucji 1905 roku 8

Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców zaprasza na Otwarte Warsztaty Wystąpień Publicznych.
Podczas czterodniowych, bardzo intensywnych, stuprocentowo praktycznych warsztatów:

  • oswoisz się z prawdziwą sceną, poznasz tajniki tworzenia przemówień i natychmiast przećwiczysz w praktyce to, czego się nauczysz,
  • od profesjonalistów mających wieloletnie doświadczenie sceniczne dowiesz się jak przekazać to, co masz do przekazania tak, żeby skutecznie trafiło do odbiorcy,
  • otrzymasz dziesiątki praktycznych wskazówek jak przygotować się do wystąpienia, co robić, a czego nie robić na scenie, co działa, a co nie działa i wiele innych.

Przez trzy dni będziesz intensywnie pracować nad swoim wystąpieniem, które czwartego dnia zaprezentujesz na dużej, teatralnej scenie, podczas konkursu, którego finaliści otrzymają atrakcyjne nagrody! Wszystko po to, żeby być skuteczniejszym sprzedawcą, menedżerem, ekspertem!
Więcej informacji i zapisy ->> mowcy.pl

 

Sopot, Hotel Haffner****

„…Wg badań Instytutu Gallupa tylko co 3-ci pracownik aktywnie angażuje się w swoją pracę i główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest niskiej jakości skostniałe przywództwo, nieadekwatne do nowej rzeczywistości rynkowej, w której zmiany pokoleniowe następują już co trzy lata, a rynek wchodzi w nowy etap rozwoju…”
Zapraszamy na 2 dniowy, niestandardowy, wykraczający poza kanony szkoleń dla liderów warsztat, który inspiruje, porusza, napełnia i odnawia. To szkolenie jest podsumowaniem ostatnich dwóch lat pracy dla największych liderów w Europie Roberta Kroola i dr Pawła Fortuny.

Zapraszamy Cię na spotkanie, które prowokuje, wyostrza, poszerza perspektywę.Więcej na www.langas.pl

 

Holandia, Tilburg (wylot z lotniska Chopina w Warszawie)

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie – wizytę w Fabryce TESLA Motors w Holandii połączoną z warsztatami specjalistów:
− weźmiesz udział w Tech Talk z udziałem pracowników TESLA Motors,
− doświadczysz innowacji, jako zdyscyplinowanego, wymiernego i trwałego procesu, który może wzbogacić także Twoją firmę, bez względu na branżę,
− poznasz zasady zarządzania, które postawiły koncern Tesla w światowej czołówce game changers,
− poznasz zasady disruptive innovation i dowiesz się dlaczego nie warto powielać starego przy użyciu nowych technologii,
− dowiesz się czym jest Foresight Thinking oraz Intrapreneurship
− dowiesz się czym jest i jak mierzyć Kreatywność szeroko stosowaną w Dolinie Krzemowej
− doświadczysz zintegrowanego systemu myślenia i działania Elona Muska,
− odbędziesz rozmowy z menadżerami fabryki
− poznasz innowacyjne rozwiązania w zakresie intralogisytyki stosowane w Tesla Motors.

Warsztaty Roberta Kroola – Projektowanie Innowacji, Wrażliwość Przywódcza, Uważność, myślenie lateralne.
Nie ma żadnej prostej reguły, która powoduje dorastanie do roli lidera, ale jedno jest pewne: na nic kompetencje, wysokie kwalifikacje i doświadczenie, gdy brakuje przywódczej wrażliwości, uważności, łączenia umiejętności myślenia operacyjnego z lateralnym. To kompetencje, które pozwalają kształtować energię lidera cały czas od nowa, uwalniać na bieżąco w organizacji tłumioną energię i być uważnym – to najnowsze trendy w doskonaleniu przywództwa. Tutaj odnowa sił przywódczych zaczyna się od uwagi i najprostszych procesów zarządzania zasobami mentalnymi.

Więcej szczegółów i zapisy www.langas.pl