9 listopada, 2015

Nadchodzące

Zapraszamy na nadchodzące, otwarte wydarzenia z udziałem Roberta Kroola:

WĘDRÓWKA LIDERA – IZRAEL SHOOTING TRIP Z ROBERTEM KROOLEM I KRZYSZTOFEM KRUSZEWSKIM

TEL AVIV, IZRAEL – 2-6 marca 2020 

Zapraszamy na intensywne warsztaty z mentorem dla Liderów Biznesu w trakcie wyjątkowej wyprawy strzeleckiej do serca Izraela. Ta wyprawa to droga do poznania siły własnego umysłu, w którym toczy się ciągła bitwa. Shooting Trip do Izraela jest projektem dla tych, którym znudziły się zwykłe szkolenia, a którzy pragną inspiracji, energii i adrenaliny na najwyższym poziomie. Weź udział w wyjątkowych warsztatach dla liderów biznesu, intensywnym treningu strzelania pod okiem najlepszych instruktorów w wyprawie w głąb ludzkiego umysłu, wolnego od iluzji, wykraczającego ponad logikę i schematy myślowe.

W podroż do Tel Avivu, nazywanego Nowym Jorkiem Bliskiego Wschodu, zabierze nas Robert Krool – najwyższej klasy mentor i ekspert w dziedzinie strategii, przywództwa, przez czytelników nazywany „Alchemikiem” a przez klientów „mistrzem intelektualnej prowokacji”, oraz Krzysztof Kruszewski – instruktor strzelectwa bojowego i sportowego, twórca podręczników i filmów szkoleniowych w zakresie walki wręcz oraz użycia broni palnej w bliskim kontakcie (Close Quarter Combat), działający na pograniczu rynków Polski i Izraela.

Zapraszam na 5-dniowe spotkanie z samym sobą, podczas którego zbudujesz konkretną obfitość menadżerską, dowiesz się jak szacować ryzyko i ustalać własne kryteria, a przede wszystkim poznasz własną reakcję na problem.

To wyprawa, która prowokuje, wyostrza zmysły, poszerza perspektywę.
To wyprawa, dzięki, której zostaniesz strzelcem doskonałym nie tylko na strzelnicy, ale również w biznesie.

Największą bitwę w trakcie tej wyprawy przyjdzie Ci stoczyć we własnym wnętrzu!

Więcej informacji i zapisy tutaj!


Letnia Szkoła Liderów 

8 kluczowych umiejętności przywódczych

Sopot, Hotel Haffner****, ul. Haffnera  59 – 4-5 lipca 2019 

Zapraszamy na 2-dniowy, nieszablonowy, wykraczający poza kanony szkoleń dla liderów warsztat, który inspiruje, motywuje, pozwala na doświadczanie zmiany mentalnej, gdzie umiejętność skierowania swojej uwagi i energii w wyznaczonym kierunku czyni kluczową różnicę w jakości osiągnięć liderów. Jeśli chciałbyś doświadczyć nowego otwarcia, wyjścia poza utarty schemat  i doświadczyć nowej przestrzeni biznesowej spotkaj się z nami.

Więcej informacji i zapisy tutaj!


Drugie Letnie Otwarte Warsztaty Wystąpień Publicznych

Toruń, 1-4 lipca 2019 roku

 • Podczas czterodniowych, bardzo intensywnych, stuprocentowo praktycznych warsztatów:
 • zgłębisz dalsze tajniki tworzenia przemówień i natychmiast przećwiczysz w praktyce to, czego się nauczysz,
 • spędzisz czas wśród profesjonalistów mających wieloletnie doświadczenie sceniczne i nauczysz się jak efektywnie przekazać to, co masz do przekazania tak, żeby skutecznie trafiło do odbiorcy,
 • otrzymasz dziesiątki praktycznych wskazówek jak przygotować się do wystąpienia, co robić, a czego nie robić na scenie, co działa, a co nie działa i wiele innych,
 • przećwiczysz wszystko sam i w grupie ludzi, których już znasz .

Tak jak ostatnio, teraz też przez trzy dni będziesz intensywnie pracować nad swoim wystąpieniem, które czwartego dnia zaprezentujesz na dużej, teatralnej scenie, podczas konkursu, którego finaliści otrzymają atrakcyjne nagrody!

Wszystko po to, żeby być skuteczniejszym sprzedawcą, menedżerem, ekspertem!

Więcej informacji tutaj


30.05.2019 r. Porozmawiajmy o edukacji” 

Olivia Business Centre zaprasza wraz z ESO AuditHK Finance zaprasza na interesujące spotkanie Porozmawiajmy o edukacji” 

Program spotkania:

17:00 –17:15 Przywitanie
17:15 –17:45 Robert Krool – Transakcje międzypokoleniowe – czym są oraz na czym polegają ryzyka i mitologie związane z nimi?
17:45 –18:00 dr Barbara Stepnowska – Innovation Hub For Humanities – Safari Talentów
18:00 –18:45 Solidarność Pokoleń – transfer kompetencji – Ewa Sowińska w rozmowie z dr Barbara Stepnowska,
Robertem Kroolem i Maciejem Kotarskim

Więcej informacji tutaj


01-09.02.2019 –  Life Camp z Przemysławem Saletą i Robertem Kroolem

Tajlandia, Koh Samui – 7 dni intensywnego mentoratu dla liderów

PODCZAS WARSZTATU:

 • sprawdzisz, jak wygląda trening mentalny wybitnych sportowców i liderów,
 • otrzymasz kilka nowych bodźców do rozwoju biznesu,
 • odnajdziesz inspirację, nową motywacje i odzyskasz własną energię twórczą,
 • być może wejdziesz na trop wypracowywania strategii nowych marż dla swojej organizacji,
 • osiągniesz stan optyki strategicznej w stosunku do swojej kariery i życia,
 • przeżyjesz dni, po których poczujesz siłę, moc i spokój

Czy jesteś osobą zabieganą, zapracowaną nie mogącą znaleźć czasu dla siebie? Czy masz już dosyć naiwnych programów rozwojowych i chciałbyś poczuć od jakiego poziomu mentoringowego startują ludzie z Fortune 500? Czy chciałbyś spędzić czas z tak samo jak ty ambitnymi ludźmi, których nie satysfakcjonuje przeciętność i spoczywanie na laurach? Pomożemy odzyskać Ci formę życiową, a dzięki temu efektywność i użyteczność biznesową. W tę podroż zabierze nas Robert Krool, najwyższej klasy mentor i ekspert w dziedzinie strategii, przywództwa, przez czytelników nazywany Alchemikiem, przez klientów “mistrzem intelektualnej prowokacji” oraz Przemysław Saleta, sportowiec, mistrz świata w kickboxingu i boksie, trener.

Więcej informacji  >>> tutaj


26.11.2018 – Dzień z Mentorem. Robert Krool

Warszawa, MsMermaid – Conference Center, ul. Wioślarska 8

Uważność, a dowodzenie przez właściwe decyzje. Uważność, a logika postępowań względem barier wewnętrznych i zewnętrznych

Mentorat, to wg nas najbardziej sprawdzone narzędzie rozwoju człowieka. Przez tysiąclecia, było osią kształcenia lekarzy, rzemieślników, sędziów, dowódców, przyszłych królów oraz decydentów. Nie wymaga zaangażowania sprzętu i technologii, a skok rozwojowy następuje stosunkowo szybko. Oczywiście istnieją dwa warunki: nasza wewnętrzna gotowość i to, że znajdziemy mentora z prawdziwego zdarzenia! Zapraszamy na spotkanie z mentorem, który od 25 lat buduje konkretną obfitość u decydentów, przy jednoczesnym zachowaniu ich wewnętrznej spójności.  Będzie to dla Ciebie prawdopodobnie jedno z trudniejszych spotkań, albowiem prawdziwy Mentor jest jak lustro…

Więcej na www.langas.pl


14.11.2018 – „Sztuka Właściwych Decyzji” – spektakl z cyklu Mentoring Theater

Warszawa, Teatr Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22/24

Akcja tego monodramu toczy się podczas ostatniej sesji mentoringowej z Adamem i Ewą. Para boryka się z ważną dla nich decyzją życiową. Boją się konsekwencji ewentualnego kryzysu, jaki może wywołać ten wybór… Zgłaszają szereg ważnych życiowo pytań, ale i właściwych dylematów, wynikających z uwarunkowań rodzinnych, popkultury i indoktrynacji ideologicznej…

Inscenizacja niesie istotne przesłanie, o tym, że: każdy – chcąc nie chcąc – wchodzi w rolę decydenta, wyborcy oraz prezydenta, projektu – Moje Życie. Nawet gdy nie jest świadomy, że nasze wybory podlegają dekretacji: swoje – obce. Co jest zatem przedmiotem, a co podmiotem w tym dochodzeniu? Kto jest właścicielem kryteriów i postępu…? W narracji scenicznej pojawia się plejada nieoczywistych pytań, jak również trudnych odpowiedzi i odniesień do mitów, archetypów, w tym scen z życia wziętych, które niczym igła w akupunkturze… wchodzą głęboko, acz terapeutycznie – w punkt. W rolę główną – Mentora Sceny – wciela się doświadczony master mentor, sam autor – Robert Krool.

Więcej informacji i bilety  >>> tutaj