Listopad 9, 2015

Nadchodzące

Zapraszamy na nadchodzące, otwarte wydarzenia z udziałem Roberta Kroola.

 • 20 – 21 maja 2017 – Warszawskie Targi Książki

  Zapraszam na Warszawskie Targi Książki, które odbędą się w dniach 18 – 21 maja, na PGE Narodowym. Będzie można spotkać mnie 20 maja o godzinie 16:00 oraz 21 maja o godzinie 12:00 na stoisku LifeSkills – Centrum Kompetencji XXI wieku – 138/V.

 • 30 – 31 maja 2017 – Szkoła Liderów

  Zapraszamy na 2-dniowy intensywny warsztat z 2 najskuteczniejszymi mentorami w Polsce – Robertem Kroolem i Jakubem Bączkiem. To wg nas najlepsze szkolenie dla liderów na polskim rynku. To bomba wybuchowa uwalniająca potencjał. To wyjątkowy warsztat, który inspiruje, motywuje, pozwala na doświadczanie zmiany mentalnej, gdzie umiejętność kierowania swojej uwagi i energii w wyznaczonym kierunku czyni kluczową różnicę w jakości osiągnięć liderów. Więcej na www.langas.pl.

 • 06 – 07 lipca 2017 – Leadership Summer School

  Zapraszamy na 2-dniowy, niestandardowy, wykraczający poza kanony szkoleń dla liderów warsztat, który inspiruje, porusza, napełnia i odnawia. To szkolenie jest podsumowaniem ostatnich dwóch lat pracy dla największych liderów w Europie Roberta Kroola i dr Pawła Fortuny. Mentorzy w arcyinteligentny, błyskotliwy sposób przeprowadzą Cię przez proces odnowy mocy sprawczych lidera i otwartości na własną biografię. To warsztat nowych kompetencji lidera, o których dopiero zaczyna się mówić w Polsce. Więcej na www.langas.pl.

 • 12 września 2017 – Mentoring Theater

  Sztuka Właściwych Decyzji Roberta Kroola i Jarka Sikory, tym razem w przestrzeni Teatru Collegium Nobilium Akademii Teatralnej w Warszawie. Do tej pory sztukę obejrzało już 4000 osób! Więcej na www.mentoringtheater.pl.

 • 21 – 22 września 2017 – Festiwal Inspiracji 2017

  Wydarzenie zainicjowane i organizowane przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców. Z niecierpliwością wyczekiwane nowe formaty, unikalna formuła na polskim rynku wystąpień publicznych.
  Szczegóły wkrótce na www.festiwalinspiracji.pl oraz mowcy.pl